آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی اصفهان | آفتابگردان

خانه | جزییات خبر


  امتیاز 4.93 از 5 توسط 7 نفر

آموزشگاه شیرینی پزی آفتابگردان، رویای داشتن آموزشگاه شیرینی پزی را برای  خانم ها و آقایان ایرانی به واقعیت تبدیل می کند. اما همانگونه که می دانید لازمه افتتاح یک آموزشگاه شیرینی پزی داشتن تجربه و برخورداری از دانش در این حرفه است.

اگر شما هم به این هنر علاقه مند هستید و می خواهید شیرینی پزی را به صورت حرفه ای آموزش ببینید بهتر است که از ابتدا با راهکارها و نحوه پخت شیرینی های مختلف به صورت اصولی آشنا شوید. 

بهتر است در ابتدا یک سرآشپز حرفه ای باشید سپس با تکیه و بر دانش و تجربه اقدام به راه اندازی آموزشگاه شیرینی پزی نمایید.

فیلم آموزشی زیر یکی از قدم ها برای تبدیل شدن به یک سر آشپز حرفه ای است. چند مهارت با چاقو برای خرد کردن انواع سبزیجات را در زیر آموزش ببینید :

  • آیا فرد خلاقی در زمینه پخت شیرینی هستید و ایده های نو مدام در ذهنتان پرسه می زنند؟
  •  آیا می خواهید پخت انواع شیرینی و دسر های بین المللی را فرا بگیرید و مشغول شرکت در دوره آموزش شیرینی پزی باشید؟
  • آیا می خواهید در زمینه شیرینی پزی مهارت کسب کنید؟
  • آیا می خواهید بدانید چگونه می شود خصوصیت یک سرآشپز حرفه ای در یک آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی را داشت؟

چگونه  برای راه اندازی آموزشگاه شیرینی پزی، سرآشپزی حرفه ای شویم؟

سرآشپز حرفه ای در آموزشگاه شیرینی پزی آفتابگردان

پس اگر عزم خود را جزم کرده اید، قصد ورود به این حرفه را دارید و می خواهید مانند یک سرآشپز حرفه ای در حوزه شیرینی پزی فعالیت نمایید این مقاله منبع خوبی برای کسب اطلاعات شما خواهد بود.

شغل قنادی و راه اندازی آموزشگاه شیرینی پزی حرفه ای جذاب و هیجان انگیز به همراه چاشنی چالش است که می تواند با خلاقیت و البته پیچیدگی های مختلفی همراه باشد چرا که آموزش شیرینی پزی یک مبحث است و دیزاین و طراحی آن مبحثی جداگانه لذا شما در ابتدا باید از اساسی ترین مباحث پخت شیرینی، کار خود را آغاز کنید. 

در یک آموزشگاه حرفه ای و تخصصی ثبت نام کنید!

بی شک برای کسب تجربه و فراگیری فوت و فن های این حرفه ضروری است تا در یک آکادمی تخصصی، این دانش را کسب کنید.

آموزشگاهی تخصصی و حرفه ای مانند آکادمی آفتابگردان می تواند شما را در این حرفه همراهی کند. با شرکت در کلاس های آموزشگاه شیرینی پزی آفتابگردان می توانید در کنار اساتید با تجربه مهارت لازم را کسب کرده و به یک سرآشپز حرفه ای بدل شوید.

آموزشگاه شیرنی پزی آفتابگردان

یک سر آشپز حرفه ای چه خصوصیاتی دارد؟

پیش از هر چیز باید بدانید که یک سر آشپز خوب باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد. یک سرآشپز نباید تنها به دانش خود در این حرفه اکتفا کند بلکه چیزی که او را به یک فرد موفق بدل خواهد کرد تنها به دانش وی ختم نخواهد شد. از این رو به خصوصیات یک سر آشپز خوب اشاره خواهیم داشت.

خصوصیات اخلاقی یک سر آشپز شیرینی پزی

افرادی که خود را سرآشپزی تمام عیار در صنعت شیرینی پزی می دانند باید توانایی سازماندهی کار های خود را داشته باشند و کار ها را با جزئیات و ریز بینانه تر دنبال کنند.

سر آشپزان شیرینی پزی باید ساعت ها به طور مداوم روی پای خود بایستند به همین خاطر افرادی که وارد این حرفه می شوند بایستی قدرت بدنی و توانایی جسمی بالایی داشته باشند.

خلاقیت بخش مهم دیگریست که باید در این افراد وجود داشته باشد. هنر شیرینی پزی با خلاقیت تکمیل می شود از این رو داشتن خلاقیت اساسی ترین لازمه کار در آموزشگاه شیرینی پزی  است.

سرآشپز حرفه ای

در باب یک مثال ساده خلاقیت را برای شما توصیف میکنیم: آشپز 25 ساله کاخ سفید رولاند مسنیر، در طول فعالیت خود هرگز یک دسر را دو مرتبه سرو نکرده است و این امر حاکی از خلاقیت بالای وی دارد.

خصوصیت اخلاقی دیگری که یک سرآشپز شیرینی پزی باید از آن بهره مند باشد، صبر است.

این حرفه و کار در یک آموزشگاه شیرینی پزی به صبر و حوصله زیادی نیازمند است چرا که تهیه انواع دسر و شیرینی نیازمند صبوری و حوصله زیاد است.

بی شک افراد عجول در این حرفه موفق نخواهند بود و بهتر است پیش از شروع و شرکت در دوره آموزش شیرینی پزی آفتابگردان، این کار را رها کنند و به فکر شغل دیگری باشند.

سر آشپز بین المللی آموزشگاه شیرینی پزی آفتابگردان

داشتن دانش کافی اولین شرط سر آشپز بودن در آموزشگاه شیرینی پزی

داشتن درک صحیحی از اصول و قوانین لازم برای تهیه دسر ها و شیرینی های مختلف، اولین شرطی است که یک سر آشپز شیرینی پزی باید بر آن مسلط باشد.

در ابتدا باید مواد لازم را بشناسید و به شناخت صحیحی از ترکیب آن ها و خواص بیولوژیکی هر کدام برسید تا بتوانید امنیت چیزی که تهیه می کنید را تضمین نمایید. 

برخی از مواد اولیه با ترکیب شدن با یکدیگر، واکنش نشان داده و مواد شیمیایی از خود خارج می کنند لذا اگر قدرت شناخت مواد و نحوه ترکیب آن ها را ندانید عواقب خطرناکی انتظار شما را می کشند.

این مسائل همگی از دانش فرد نشأت می گیرد و به این معناست که شما بایستی دانش کافی کسب کنید سپس وارد این حرفه شوید.

همچنین دانستن اصول اولیه طراحی و دیزاین نیز بسیار حائز اهمیت است؛ شما با شرکت در آموزش شیرینی پزی فنی حرفه ای می توانید دانش خود را تکمیل کرده و دوره های دیزاین شیرینی و دسر را سپری کنید.

بهترین سرآشپز ها در آموزشگاه شیرینی پزی آفتابگردان
 

برای داشتن آموزشگاه شیرینی پزی در اصفهان، مهارت کسب کنید

برای این که توانایی کافی برای فعالیت در این حوزه را به دست آورید، نیاز است تا مهارت های زیادی داشته باشید.

تکنیک های آماده سازی مواد، میزان هرکدام وهمچنین آماده سازی انواع دسر ها و شیرینی ها از جمله مهارت های ابتدایی هستند که در این حرفه لازم دارید.

اگر می خواهید یک سر آشپز حرفه ای در آموزشگاه شیرینی پزی باشید، فرصت های آموزشی بسیاری پیش روی شماست که با شرکت در کلاس های تخصصی آکادمی آفتابگردان، تمام این مهارت ها و هر آنچه که دانستن آن برای شما در این حرفه ضروری است را فرا خواهید گرفت.

شما در این آموزشگاه می توانید با اخذ مدرک رسمی از سوی فنی و حرفه ای موقعیت کاری تان را از پایه قوی کرده و در کنار آن به کسب تجربه درکنار اساتید آموزشگاه شیرینی پزی آفتابگردان بپردازید.

سرآشپز حرفه ای در آموزشگاه شیرینی پزی

اما اگر هدف شما مدیریت و یا فعالیت اجرایی در آموزشگاه شیرینی پزی است، بایستی مدارک بالاتری را در این حرفه کسب نمایید که شامل لیسانس و فوق لیسانس است.

محیط دانشکده آشپزی و شیرینی پزی به گونه ای است که شما با اساتید بیشتری در این حرفه برخورد خواهید کرد که می توانید از تجربیات آن ها استفاده کرده و سطح خود را بالا تر ببرید. 

هیچ چیز مانند تجربه کار عملی در محیط آموزشگاه شیرینی پزی نمی تواند شما را در این رشته موفق کند؛ کار با دستگاه ها و تجهیزات حرفه ای و لمس مواد اولیه همگی شما را به یک گام جلوتر از بقیه هدایت می کنند.

بدست آوردن حداقل 4 شغل بعد از شرکت در دوره آموزشگاه شیرینی پزی

با فراگیری حرفه ها در آموزشگاه شیرینی پزی می توانید در مشاغل متنوعی فعالیت داشته باشید؛ از کار در نانوایی و یا رستوران ها گرفته تا تدریس و سرآشپزبودن در یک مجموعه بزرگ نظیر آموزشگاه شیرینی پزی آفتابگردان همه این ها به توانایی و میزان مهارت شما بستگی دارد، هر چقدر که تجربه و تحصیلات بیشتری در این خصوص داشته باشید، بالطبع حقوق بالا تر و جایگاه بهتری خواهید داشت.

این حرفه فرصت های شغلی بسیاری پیش روی شما قرار میدهد و این خود شما هستید که تعیین می کنید که در چه جایگاهی قرار بگیرید.

آموزشگاه شیرینی پزی

جمع بندی 1 دقیقه ای مقاله آموزشگاه شیرینی پزی
  • راه اندازی آموزشگاه شیرینی پزی هیجان انگیز است که با خلاقیت همراه است
  • توانایی سازماندهی کار های خود و صبر، 2 ویژگی بارز یک سرآشپز حرفه ای است.
  • با اخذ مدرک فنی حرفه ای می توانید موقعیت کاری تان را از پایه قوی کرده و در کنار آن به کسب تجربه درکنار اساتید آموزشگاه شیرینی پزی آفتابگردان بپردازید.
  • 4 شغلی که می توانید با گذراندن دوره آموزش شیرینی پزی کسب کنید: کار در نانوایی و رستوران ها، تدریس و سرآشپزبودن.
پرسش و پاسخ:

زهرا

خیلی دوست دارم در کلاس هاتون شرکت کنم. لطفا برنامه کلاس های دوره شیرینی پزی با مدرک بین المللی رو هم قرار بدید

مدیر کل

بله حتما

عاطفه

بخام ازپایه شروع کنم چقدرباید هزینه کنم ؟

مدیر کل

با شماره تلفن 03136611289 تماس بگیرید

عاطفه

چقدرباید هزینه کنم برای ثبت نام

دیاناشریفی

۵سال درقنادی مشغول به کارم ولی اصلا اجازه نمیدادن چیزی یاد بگیرم خیلی علاقه دارم به این کار و میخواستم بدونم اموزشاتون چند وقته هستش

مدیر کل

آکادمی آفتابگردان در سال 1387 و پس از اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای ، به صورت تخصصی در زمینه صنایع غذایی مشغول به فعالیت شده و اقدام به جذب هنرجو نمود

عشق شیرینی

من عاشق شیرینی پزی هستم ولی هیچی بلد نیستم کلاس،اموزشی از مبتدی تا حرفه ای دارید؟؟یا فقط واسه کسانی هستش که خودشون سر رشته داررن؟؟؟

مدیر کل

بله همه نوع دوره ای دارن با این شماره تماس بگیرید و بگید که چه دوره ای میخواهید 03136611289

ارزو

سلام من تقریبا تمام دوره های کیک وتزیین کیکها را گذراندم اما مدرک نگرفتم چطوری میتونم برای گرفتن مدرک اقدام کنم ممنون راهنمایی کنید

مدیر کل

در این رابطه حتما با این شماره تماس بفرمایید: 03136611289

خانم هادی

برای کار منشی برای اموزشگاه هر زمان نیاز داشتید من درخدمتم ۰۹۱۳۲۶۹۷۰۶۲

رضا

سلام ایا این دوره فقط برای خانوماس. من 24 سالمه و مرد هستم و میخوام برم قنادی کار کنم آیا این دوره بدرد من میخوره؟! درضمن من جز تخم مرغ هیچ چیز دیگه ای بار نیستم درست کنم!

ادمین آفتابگردان

برای آقایان هم هست... با شماره تلفن 03136611289 تماس بگیرید


ثبت نظر

مقالات مرتبط: